‘माया मोहनी’मा रक्षा र एन आर बिनोदको रोमान्स-भिडियो सहित

काठमाडौँ / लोकप्रिय हाँस्य सिरियल सक्किगोनीकी चर्चित कलाकार रक्षा श्रेष्ठ अभिनित नयाँ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । ‘माया मोहनी’ बोलको गीत गायक तथा संगीतकार मानसी किरणको अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरेका हुन्। सार्वजनिक रोमान्टिक ‘माया मोहनी’ गीतमा मानशी किरण र गंगा गजमेरको स्वर रहेको छ।

बिष्णु इन्सान मगरको शब्द रहेको गीतमा गायक किरण कै संगीत रहेको छ । भिडियोमा रक्षासंगै एन आर बिनोदको अभिनय रहेको छ। जेबिआर सनमले निर्देशन गरेको भिडियोलाई रेशम दर्लामीले खिचेका हुन्। भिडियोका सम्पादन उत्तर राना मगर हुन्।

यो पनि पढ्नुहोस

बाँचौ र बचौँ

गायक तथा संगीतकार किरणका यस अघिका गीतमा पनि राम्रो प्रतिक्रिया पाएका थिए । उनि सार्वजनिक ‘माया मोहनी’ गीतबाट पनि राम्रो प्रतिक्रिया पाउँनेमा आशाबादी छन् । त्यस्तै गायिका गंगाले अहिले डान्सिङ गीतले मार्केटमा छाप जमाइरहेता पनि मेलोडी गीतका पनि आफ्नै दर्शक स्रोता भएकाले गीतले राम्रो चर्चा पाउँनेमा आशाबादी रहेको बताइन् । हेर्नुहोस् भिडियो :

सम्बन्धित पोस्ट
प्रतिक्रिया दिनुहोस
Loading...