स्वदेशमा चर्चित हिरो नम्बर १ कृष्ण सापकोटाको निमन्त्रणा पछि युरोपका सबै देशमा लाग्दै

काठमाडौं । नेपालमा सफलता पुर्वक तेश्रो हप्तामा प्रदर्शन प्रवेश हुँदै गर्दा चलचित्र हिरो नं. १ युरोपका दर्जनौं देशहरुमा प्रदर्शनको लागी सम्झौता सम्पन्न भएको छ । गत भदौ २७ गतेदेखि देशब्यापी तथा असोज ३ गतेदेखि डिसहोमको सिनेमाघर, च्यानल नं. १०८ मा प्रदर्शन भई रहेको यो चलचित्रको नेपालमा बितरकको जिम्मेवारी एफ.डी. कम्पनी र रिच ईन्टरटेनमेन्टले लिएका थिए भने युरोप प्रदर्शनको जिम्मेवारी कृष्ण सापकोटाले लिएका छन् । सापकोटा यस चलचित्रका निर्माता तथा निर्देशक समेत रहेका नायक जयक किशन बस्नेतका पुराना दौंतरी हुन् ।

यो पनि पढ्नुहोस

अभियान के हो?

लामो समय देखि स्विजरल्याण्डमा रहेर अन्तर्राष्ट्रिय कलाकार मञ्च स्विजरल्याण्डको अध्यक्ष कृष्ण सापकोटाले राम्रो युरोपमा रहेका नेपाली दाजुभाई तथा दिदी बहिनीहरुले राम्रो चलचित्र हेन माग गरि रहेको बेला हिरो नं. १ को आफुले युरोपमा प्रदर्शन गर्न पाउँनु गौरवको विषय भएको बताए । –युरोपमा रहेका नेपालीहरुले स्तरीय चलचित्र हेर्न रहर गरिररहेका हुन्छन् तर उनीहरुको माग बमोजिमका चलचित्रहरु प्रदर्शन गर्न पाईएको थिएन । हिरो नं. १ ले युरोपका दर्शकहरुको नेपाली चलचित्र हेर्ने चाहना पुरा गर्ने भएको छ । हामी नेपालीहरुको दुई महान चाड दशैं र तिहारसँगै यो चलचित्र युरोपमा प्रदर्शन गर्नेछौं – सापकोटाको भनाई रहेको छ ।

जय किशन बस्नेत फिल्मस् प्रा.लि.को ब्यानरमा निर्माण भएको चलचित्र हिरो नं. १ स्विजरल्याण्ड, अमेरिका, जर्मन, फ्रान्स, पोर्चुगल, बेल्जियम, स्पेन, बेलायत, क्यानाडा, मलेसिया र सिंगापुरमा प्रदर्शन हुँदैछ । यस चलचित्रमा नायक जय किशन बस्नेतको साथमा एलिना रायमाझी, जाहान्वी बस्नेत, शंघरत्न महर्जन, शोभित बस्नेत, लय संग्रौला, प्रनिपराज अधिकारी लगायतका कलाकारहरुले अभिनय गरेका छन् । स्वदेशमा सफल प्रदर्शन भएको यो चलचित्रलाई बिदेशमा रहेका दर्शकहरुले पनि माया गर्नेमा निर्माता, नायक तथा निर्देशक बस्नेत ढुक्क देखिएका छन् ।

सम्बन्धित पोस्ट
प्रतिक्रिया दिनुहोस
Loading...