SSOG & MOC IN LIVE CONCERT.

SOUTH KOREA, 7 may, 2019 smule singing open group SSOG music our choice MOC अबlive concert मापनीदेखिनेभएकोछ।नेपालीकभरगितहरुकोक्षेत्रमाछुट्टैपहिचानकमाईसकेकायीदुईख्यातीप्राप्तसमुहहरुफेरीअर्कोख्यातीकमाउँनेदउडानेमाछन्।

एकदशकभन्दालामोसंचारसांगितीकजगतमाअनुभबबटुलिसकेकाप्रखरब्यबस्थापकहरुकोसंगठनरहेकोयससमुहरुलेसंगितकक्षेत्रमामात्रैनभएरकुनैपनीप्रतिभाहहरुकोकदरसम्मानगर्दैनिखार्दै  तिखार्दैनयाँनयाँअवसरहरुदिनेब्यबस्थापनपक्षकोदाबीरहेकोछ।यसलाईभकार्यक्रमबाटपनीउदयमानप्रतिभाहरुकोमनोबलउच्चहुनेआशाराखेकोछ।

यो पनि पढ्नुहोस

योकन्सर्टअनलाईनकोऐतिहासमैपहिलोअन्तराष्ट्रियकन्सर्टरहेकोऐतिहासिकजानकारस्रोतकोदाबीपनीरहेकोछ।

यसकन्सर्टकोप्रमुखआकर्षणअन्तराष्ट्रियफ्रेन्चाईज्शोThe voice of nepal का  “download me” चर्चितगायिकाश्रेयाराई, गायिकासुनिताथेगिम, singer/musician सुजनआंदेम्बेलगायतSSOG MOC काधेरैकलाकारहरुकोबेजोडप्रस्तुतीरहनेआयोजकटिमलेबताएकोछ।

सम्बन्धित पोस्ट
प्रतिक्रिया दिनुहोस
Loading...